Skuteczna reklama sklepu internetowego

Wypromowanie sklepu internetowego to podstawa w dotarciu do szerokiego grona potencjalnych kupujących. W agencji Internetica jesteśmy zawsze gotowi, by wspierać biznes naszych Klientów. Dzięki naszym działaniom Twoja reklama sklepu internetowego będzie jeszcze bardziej efektywna.

Nasza oferta obejmuje skuteczne rozwiązania z zakresu promocji sklepów internetowych, takie jak:

  • SEO, czyli optymalizacja i pozycjonowanie strony WWW, także long tail;

  • kampanie linków sponsorowanych Google AdWords;

  • kampanie w mediach społecznościowych;

  • mailing;

  • marketing szeptany.

Większość naszych rozwiązań skupia się na wyszukiwarkach – to dzięki nim reklama sklepu internetowego może osiągać wysoką skuteczność. Klienci korzystają z nich w poszukiwaniu różnych produktów czy usług i właśnie tą drogą mogą dotrzeć do Twojego sklepu. By mogło tak się stać, niezbędna jest właściwa optymalizacja strony internetowej, a następnie jej pozycjonowanie i korzystanie z kampanii AdWords. Ostatnie z wymienionych narzędzi sprawia, że adres strony będzie wyświetlał się wysoko w wynikach wyszukiwania, co przekłada się na wyższą liczbę odwiedzin.

W przypadku sklepów internetowych bardzo dobre efekty daje także pozycjonowanie long tail – fraz do pozycjonowania jest tutaj odpowiednio więcej, ponieważ odnoszą się one do większej liczby produktów w ofercie. Właśnie dlatego pozycjonowanie tego rodzaju jest najbardziej skuteczną formą promowania w sieci Twojego sklepu.

W dobie popularności mediów społecznościowych nie można zapominać o sile tego narzędzia. Każdy, nawet niewielki sklep internetowy, powinien posiadać własną stronę na Facebooku, aby w ten sposób docierać do nowych Klientów i prowadzić z nimi komunikację. Dopełnieniem będzie mailing informujący o aktualnościach. Można też zdecydować się na marketing szeptany.

W agencji Internetica służymy kompleksowym wsparciem w zakresie reklamy sklepów internetowych – nasi pracownicy dobiorą takie rozwiązania, które dadzą najlepszy efekt w wyznaczonych limitach budżetu. Zapraszamy!

Nasze certyfikaty

Google Partner
Google Analytics
Google AdWords
DIMAQ Digital Marketing

Proszę o
przesłanie oferty
Zamawiam Wycenę
x
Zamawiam wycenę

Zamawiam Wycenę
Zamknij okno
Wyślij