Pozycjonowanie za efekt

Połowa środków wydawanych na marketing nie zwraca się, niestety problem w tym, że nigdy nie wiadomo, która to połowa. To powszechnie znana sentencja, mimo że nie do końca wiadomo kto jest jej autorem. Dobrze oddaje ona jednak obawy Klientów sięgających po różne usługi marketingowe, w tym pozycjonowanie. Niektórzy z nich zastanawiają się, czy ponoszone z góry wydatki zaowocują efektem w postaci dobrych wyników w Google? Można też zastanawiać się, dlaczego firma pewna swoich umiejętności nie zaproponuje czegoś odwrotnego – oferty w ramach której najpierw zobaczymy wyniki, a później zostaniemy obciążeni opłatami za ich uzyskanie? To byłaby naprawdę ciekawa opcja.

Pozycjonowanie rozliczane za efekt jest usługą, w której płatność następuje po uzyskaniu efektu w postaci wysokich pozycji fraz kluczowych wybranych do pozycjonowania. Innymi słowy: najpierw usłyszysz telefon z zapytaniami o Twoje usługi, a dopiero potem zobaczysz fakturę za pozycjonowanie. Najpierw poczujesz, że usługa się zwraca, a potem, być może, zostaniesz naszym Klientem na lata.

 

Pozycjonowanie za efekt to sprawdzona usługa, którą obecnie oferujemy w nowej odsłonie znanej pod nazwą trafficSeo® (ang. traffic – ruch, bo ta usługa generuje rzeczywisty ruch Klientów w internecie, SEO – Search Engine Optimization czyli pozycjonowanie).

 

Dzięki pozycjonowaniu za efekt osiągniesz swoje cele biznesowe, unikniesz stagnacji i w większym stopniu uniezależnisz się od nieprzychylnych zdarzeń rynkowych i gospodarczych. Doświadczenia naszych Klientów i referencje od nich potwierdzają, że jest to właściwa droga. Mimo że pozycjonowanie z czasem staje się coraz trudniejsze, to jednak decyzję o skorzystaniu z tej formy promocji warto podjąć po uprzedniej analizie oferty. Miejsc w pierwszej dziesiątce wyników Google jest co prawda tylko dziesięć, ale dzięki nowym trendom w pozycjonowaniu (takim jak Voice Search) dysponujemy nowymi metodami omijania tego ograniczenia. Tym niemniej, czas to pieniądz i im dłużej pozycjonowana jest dana strona, tym lepsze są długoterminowe efekty pozycjonowania.

 

Pozycjonowanie w naszym wykonaniu to bardzo szczegółowa procedura, która ostatecznie sprowadza się po prostu do dobrych efektów biznesowych. Internetica, jako członek IAB Polska (organizacji zajmującej się m.in. standaryzacją rynku reklamy internetowej) oraz jako Partner Google rygorystycznie wdraża najlepsze standardy marketingowe w świadczonych usługach.

 

Szanowny czytelniku, dotarłeś aż tutaj, wypełnij formularz kontaktowy dostępny pod poniższym przyciskiem aby poznać szczegóły naszej oferty i oczekuj (z reguły niedługo, chociaż bywamy zapracowani 😉 na kontakt ze strony naszego Doradcy:

 

Sprawdź ofertę „za efekt”

 


1. trafficSeo® jest zastrzeżonym w EUIPO (European Union Intellectual Property Office – Urząd Unii Europejskiej ds. Własności Intelektualnej) znakiem towarowym należącym do firmy Internetica. Znak ten podlega ochronie na terenie całej Unii Europejskiej i nie może być wykorzystywany przez podmioty inne niż Internetica.

Lub co powiesz na lekturę interesujących artykułów z naszego bloga?

Mobile First Index – czy Twoja strona jest dostosowana do urządzeń mobilnych? Aktualizacja W 2015 roku, po raz pierwszy liczba wyszukań na urządzeniach mobilnych w wyszukiwarce Google przewyższyła... czytaj więcej
Reklamy graficzne AdWords Dzięki AdWords można promować się nie tylko słowami, ale również obrazem – ta opcja wzbudza obecnie coraz większe... czytaj więcej
W jaki sposób zadbać o promocję kobiecych branż w Internecie?   Podstawa to strona internetowa   Jest Twoją wirtualną wizytówką i większość Internautek, trafiając na... czytaj więcej

Nasze certyfikaty

Google Partner
Google Analytics
Google Ads
DIMAQ Digital Marketing
Sprawdź ofertę „za efekt”
Zamknij okno