Pozycjonowanie Stron – Traffic SEO

TrafficSEO to nowoczesne rozwiązanie, które uwzględnia płatność jedynie za efekt. Model tej współpracy łączy rozliczanie płatności za osiągnięte pozycje w wyszukiwarkach oraz za doprowadzenie użytkownika na daną stronę. Jest to najlepszy wybór dla osób, które chcą wiedzieć, na co wydają pieniądze oraz preferują płatność za konkretne i mierzalne wyniki.

W TrafficSEO podążamy za użytkownikiem i dostarczamy naszemu Klientowi narzędzie, które pozwoli na dokładne przeliczenie kosztu pozyskania odbiorcy strony.

Wypozycjonowanie fraz ogólnych wymaga dużego nakładu pracy oraz czasu. Zanim Klient odczuje efekt w postaci TOP10 to w TrafficSEO dostarczamy szybkie wyniki, a strona od razu pracuje. Dbamy, żeby marka strony była zauważalna w internecie już w pierwszym miesiącu współpracy. Od samego początku zliczamy, ile razy strona pojawiła się w Wyszukiwarce Google.

Pierwszym etapem naszych prac jest zwiększenie liczby wyświetleń, a co za tym idzie, rozszerzenie zasięgu oddziaływania danej marki. Drugi etap jest najważniejszy. Polega na przyciągnięciu potencjalnych Klientów na stronę. W tym celu zwiększamy intensywność głównych słów kluczowych, wykorzystując siłę pozycjonowania metodą long tail, czyli „z długim ogonem”. Frazy główne rozwijamy o ich różne wariacje i pracujemy na 20-krotnie większej liczbie fraz.

Działamy na szerokim rynku internetowym, nie pozwalając, aby potencjalni klienci naszego Kontrahenta skorzystali z oferty konkurencji. Dzięki pozycjonowaniu słów kluczowych z długiego ogona przyciągamy na stronę każdą osobę zainteresowaną daną usługą czy produktem, bez względu na to, co dokładnie wpisze ona w okno wyszukiwarki. Co ważne, użytkownik, który trafia na stronę po takiej frazie, często jest już zdecydowany na zakup produktu czy zamówienie usługi.

Zwieńczeniem całej pracy jest wypozycjonowanie fraz głównych/ogólnych. Ten długofalowy efekt zapewnia duży ruch na stronie oraz buduje prestiż danej firmy jako lidera na rynku.

Czym pozycja 10. różni się od pozycji 11. w najpopularniejszej w Polsce wyszukiwarce internetowej, czyli Google?

Znacznym wzrostem zapytań o ofertę. Pierwszą stronę wyszukiwarki (wyniki 1-10) widzi każdy, podczas gdy na drugą stronę trafia zaledwie 5% użytkowników*.

Z danych jasno wynika, że zdecydowana większość internautów kończy poszukiwania na pierwszej stronie wyszukiwarki. Wśród nich są Twoi potencjalni klienci. Pomożemy Ci do nich dotrzeć.

Zadbamy o wysoką pozycję Twojej firmy w wyszukiwarkach internetowych, dzięki czemu odniesiesz realne korzyści:

  • zwiększysz sprzedaż produktów i usług,
  • dotrzesz z ofertą właśnie do tych, którzy jej szukają,
  • umocnisz pozytywny wizerunek firmy w sieci,
  • zaoszczędzisz na innych formach reklamy.

Jak to robimy?

Pozytywne skutki właściwego pozycjonowania stron internetowych widoczne są najwcześniej po kilku tygodniach, miesiącach, a nawet latach. Pozycjonowanie SEO (Search Engine Optimization) to proces, podczas którego działania powinny być prowadzone w sposób staranny i przemyślany. Dla nas i dla naszych klientów liczy się długotrwały efekt, dlatego spośród wielu dostępnych metod pozycjonowania stron internetowych wybieramy najbardziej skuteczne i jednocześnie bezpieczne. Dzięki temu uzyskane wyniki są stabilniejsze, a rezultaty pozycjonowania – trwalsze.

 

Monitoring pozycji

źródło: Internetica

 

Zawsze możesz liczyć na profesjonalne doradztwo. Powodzenie pozycjonowania zależy głównie od doboru odpowiednich słów kluczowych, kierujących na Twoją stronę – sugerujemy wybór najbardziej opłacalnych haseł, a ofertę dostosowujemy do możliwości Twojego budżetu.

Dlaczego warto powierzyć pozycjonowanie stron internetowych właśnie nam? Ponieważ wyłącznie za efekty naszej pracy  – jeżeli w miesiącu zdarzy się choć jeden dzień, w którym Twoja strona nie znajdzie się na ustalonych pozycjach w wyszukiwarce, zapłacisz mniej. Dajemi Cigwarancję wysokiej pozycji. Jeśli natomiast działasz na szczególnie wymagającym rynku o wyjątkowo ostrej konkurencji, wypróbuj nasz  Pakiet Zawsze Widoczny ®. To sprawdzone rozwiązanie dla Klientów o szczególnie wysokich wymaganiach, gwarantujące optymalną widoczność w Google dzięki połączeniu w czasie rzeczywistym pozycjonowania i kampanii AdWords (linków sponsorowanych).

Pozycjonowanie stron internetowych – skuteczna promocja

Pozycjonowanie to jedna z najbardziej skutecznych metod promocji stron internetowych – nie każdy internauta zdaje sobie sprawę, że wyszukiwarka Google to pole nieustannej walki o najwyższe pozycje adresów stron.Jeżeli Ty również chcesz wynieść swoją stronę na najlepszą pozycję, skorzystaj z naszej profesjonalnej pomocy!

 

Wykres Google Analytics

źródło: Google Analytics

 

W agencji Internetica specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron od ponad 10 lat, ciesząc się uznaniem setek zadowolonych Klientów. Nasza oferta obejmuje kompletne pakiety usług, zarówno w ramach pozycjonowania standardowego, jak i long tail (frazy z „długiego ogona”). Dobierzemy je indywidualnie do Twoich potrzeb oraz możliwości finansowych, aby zagwarantować Ci najlepsze wyniki w Twoim zasięgu.

Pozycjonujemy nie tylko na całą Polskę, ale i na poszczególne miasta i miejscowości, w tym te największe, jak Białystok, Bielsko-Biała, Bydgoszcz, Czeladź, Częstochowa, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kielce, Konin, Kraków, Legnica, Łódź, Lublin, Olsztyn, Opole, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Toruń, Trójmiasto, Wrocław, Warszawa.

Pozycjonowanie stron to bardzo skuteczna i opłacalna forma promocji w internecie. W porównaniu z innymi formami reklamy, wymaga ona również znacznie niższych nakładów finansowych. Internetica to skuteczny oraz efektywny marketing w Internecie.

Jako agencja SEO zajmujemy się również pozycjonowaniem stron internetowych, skierowanych do Klientów z innych państw. Zapewnimy wysoką pozycję Twojej firmy w zagranicznych wyszukiwarkach, takich jak google.it, google.es, google.co.uk, google.com oraz wielu innych.

*Według badania firmy Chitika (USA) przeprowadzonego w maju 2013 roku (wyszukiwarka Google).

Podstawowe informacje o pozycjonowaniu:

Nasza publikacja o prawidłowym doborze haseł na łamach portalu Wirtualna Polska:

http://tech.wp.pl/kat,1009785,title,Uwazaj-na-slowa-czyli-jak-najlepiej-dobierac-frazy-w-SEO,wid,17231083,wiadomosc.html

Ogólne informacje o SEO:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Optymalizacja_dla_wyszukiwarek_internetowych

Nasze certyfikaty

Google Partner
Google Analytics
Google AdWords
DIMAQ Digital Marketing

Proszę o
przesłanie oferty
Zamawiam Wycenę
x
Zamawiam wycenę

Zamawiam Wycenę
Zamknij okno
Wyślij