Pozycjonowanie Stron – Traffic SEO

Pozycjonowanie stron Traffic SEO to nowoczesne rozwiązanie, które uwzględnia płatność jedynie za efekt. Model tej współpracy łączy rozliczanie płatności za osiągnięte pozycje w wyszukiwarkach oraz za doprowadzenie użytkownika na daną stronę. Jest to najlepszy wybór dla osób, które chcą wiedzieć, na co wydają pieniądze oraz preferują płatność za konkretne i mierzalne wyniki.

 

Optymalizacja strony nie ma żadnego wpływu na pozycje w wyszukiwarce Google

Optymalizacja strony ma ogromne znaczenie i wpływ na pozycje w wyszukiwarce Google

Witryny należy tworzyć zarówno pod kątem użytkowników, jak i robotów wyszukiwarek. Dzięki temu strona będzie korzystniej oceniania przez roboty Google (lepsze pozycje) oraz użytkowników. Działania SEO mają na celu idealne dostosowanie witryny pod kątem wielu czynników, które mają wpływ na wynik w wyszukiwarce Google. Bez odpowiedniej i kompleksowej optymalizacji praktycznie nie jest możliwe osiągnięcie wysokich pozycji.

Nie ma potrzeby tworzenia wersji mobilnej strony

Bezwzględnie należy stworzyć wersję mobilną strony

W 2015 roku, po raz pierwszy liczba wyszukań na urządzeniach mobilnych w wyszukiwarce Google przewyższyła liczbę tych, generowanych przez komputery stacjonarne oraz laptopy. Użytkownicy coraz częściej używają urządzeń mobilnych do wyszukiwania informacji, czy robienia zakupów online. Każdy internauta chce otrzymać potrzebną mu informację jak najszybciej. Gdy witryna (która nie wyświetla się odpowiednio na urządzeniach mobilnych) mu to utrudni, to po prostu z niej wyjdzie i przejdzie do konkurencji.

Prędkość ładowania witryny nie ma znaczenia

Ma ogromne znaczenie

… i Google w coraz większym stopniu zwraca uwagę na ten parametr. Prędkość ładowania strony może mieć wpływ na miejsce w wynikach wyszukiwania, ale przede wszystkim służy użytkownikom, którzy po prostu będą opuszczać strony ładujące się zbyt długo. Dlatego należy przeprowadzić działania, które mają na celu odchudzenie oraz przyspieszenie ładowania się strony.

 

W TrafficSEO podążamy za użytkownikiem i dostarczamy naszemu Klientowi narzędzie, które pozwoli na dokładne przeliczenie kosztu pozyskania odbiorcy strony

 

Gwarancja wysokich pozycji w wyszukiwarce Google

Nie ma gwarancji wysokich pozycji

Żadna profesjonalna agencja SEO nie jest w stanie zagwarantować wysokich pozycji na wszystkie frazy w SERPach (naturalnych wynikach wyszukiwania). Pozycje witryny na dane frazy kluczowe ustalane są przez algorytm, który bierze pod uwagę około 200 czynników w trakcie analizy wszystkich stron.
To Google przy pomocy algorytmu decyduje, która strona zasługuje na wysoką pozycję

Dlatego tak ważne są kompleksowe działania SEO, mające na celu dostosowanie strony tak, aby w jak największych stopniu odpowiadała wymaganiom i wytycznym stawianym przez Google.

Frazy w TOP 10, można więc zakończyć kampanię SEO

Nic z tych rzeczy – pozycjonowanie to proces ciągły i długofalowy

Uzyskanie wysokich pozycji w wyszukiwarce nie kończy kampanii SEO. Następnym krokiem będą działania mające na celu ich utrzymanie. Całkowite zaprzestanie działań to po prostu oddanie pola konkurencji, która prowadząc cały czas konkretne i intensywne działania pozycjonerskie z biegiem czasu po prostu nas wyprzedzi.

Darmowe pozycjonowanie zagwarantuje wysokie pozycje strony w wyszukiwarce Google

Nie zagwarantuje. Im większy budżet, tym większe możliwości prowadzenia szerokich działań SEO

Wyższy budżet pozwoli na szersze i bardziej skuteczne działania SEO. Im bardziej konkurencyjna branża, tym wyższe powinny być nakłady na SEO. Aby wyprzedzić konkurencję należy działać przez cały czas, dostarczając Google jak największą ilość rozwiązań (szczególnie takich, których konkurencja nie posiada), które pozwolą na uzyskanie przewagi nad innymi witrynami.

 

Wypozycjonowanie fraz ogólnych wymaga dużego nakładu pracy oraz czasu. Zanim Klient odczuje efekt w postaci pozycji w TOP10, to w TrafficSEO dostarczamy szybkie wyniki, a strona od razu pracuje. Dbamy, żeby marka strony była zauważalna w internecie już w pierwszym miesiącu współpracy. Od samego początku zliczamy, ile razy strona pojawiła się w Wyszukiwarce Google.

Pierwszym etapem naszych prac jest zwiększenie liczby wyświetleń, a co za tym idzie, rozszerzenie zasięgu oddziaływania danej marki. Drugi etap jest najważniejszy. Polega na przyciągnięciu potencjalnych Klientów na stronę. W tym celu zwiększamy intensywność głównych słów kluczowych, wykorzystując siłę pozycjonowania metodą long tail, czyli „z długim ogonem”. Frazy główne rozwijamy o ich różne wariacje i pracujemy na 20-krotnie większej liczbie fraz.

A czym właściwie jest ten „długi ogon” czyli tzw. szerokie pozycjonowanie

polegający na działaniach obejmujących dziesiątki, setki, a nawet tysiące fraz kluczowych. Frazy z długiego ogona są dłuższe, bardziej rozbudowane (składają z trzech i więcej słów), które w precyzyjny sposób określają czego dokładnie szuka potencjalny klient. Przykłady fraz:

  • frazy z 1 wyrazu – buty
  • frazy z 2-3 wyrazów – buty letnie, buty męskie zimowe, buty damskie sportowe, buty sportowe, buty dla dzieci
  • frazy od 3 wyrazów typu long tail – skórzane czarne zimowe buty damskie, brązowe półbuty wizytowe męskie, czerwone buty sportowe Adidas, wygodne buty dla dzieci na zimę

Użytkownicy wpisując w wyszukiwarce rozbudowane i dłuższe frazy kluczowe dają nam do zrozumienia czego konkretnie szukają.

 

Działamy na szerokim rynku internetowym, nie pozwalając, aby potencjalni klienci naszego Kontrahenta skorzystali z oferty konkurencji. Dzięki pozycjonowaniu słów kluczowych z długiego ogona przyciągamy na stronę każdą osobę zainteresowaną daną usługą czy produktem, bez względu na to, co dokładnie wpisze ona w okno wyszukiwarki. Co ważne, użytkownik, który trafia na stronę po takiej frazie, często jest już zdecydowany na zakup produktu czy zamówienie usługi.

Zwieńczeniem całej pracy jest wypozycjonowanie fraz głównych/ogólnych. Ten długofalowy efekt zapewnia duży ruch na stronie oraz buduje prestiż danej firmy jako lidera na rynku.

A może zainteresuje Cię inny sposób promowania Twojej strony internetowej, czyli nasze unikalne rozwiązanie Pakiet Zawsze Widoczny ® – SEO + PPC

Czym pozycja 10. różni się od pozycji 11. w najpopularniejszej w Polsce wyszukiwarce internetowej, czyli Google?

Znacznym wzrostem zapytań o ofertę. Pierwszą stronę wyszukiwarki (wyniki 1-10) widzi każdy, podczas gdy na drugą stronę trafia zaledwie 5% użytkowników*.

Z danych jasno wynika, że zdecydowana większość internautów kończy poszukiwania na pierwszej stronie wyszukiwarki. Wśród nich są Twoi potencjalni klienci. Pomożemy Ci do nich dotrzeć.

Zadbamy o wysoką pozycję Twojej firmy w wyszukiwarkach internetowych, dzięki czemu odniesiesz realne korzyści:

  • zwiększysz sprzedaż produktów i usług,
  • dotrzesz z ofertą właśnie do tych, którzy jej szukają,
  • umocnisz pozytywny wizerunek firmy w sieci,
  • zaoszczędzisz na innych formach reklamy.

Jak to robimy?

Pozytywne skutki właściwego pozycjonowania stron internetowych widoczne są najwcześniej po kilku tygodniach, miesiącach, a nawet latach. Pozycjonowanie SEO (Search Engine Optimization) to proces, podczas którego działania powinny być prowadzone w sposób staranny i przemyślany. Dla nas i dla naszych klientów liczy się długotrwały efekt, dlatego spośród wielu dostępnych metod pozycjonowania stron internetowych wybieramy najbardziej skuteczne i jednocześnie bezpieczne. Dzięki temu uzyskane wyniki są stabilniejsze, a rezultaty pozycjonowania – trwalsze.

 

Monitoring pozycji

 źródło: Internetica

 

Zawsze możesz liczyć na profesjonalne doradztwo. Powodzenie pozycjonowania zależy głównie od doboru odpowiednich słów kluczowych, kierujących na Twoją stronę – sugerujemy wybór najbardziej opłacalnych haseł, a ofertę dostosowujemy do możliwości Twojego budżetu.

Dlaczego warto powierzyć pozycjonowanie stron internetowych właśnie nam? Ponieważ rozliczamy się wyłącznie za efekty naszej pracy – jeżeli w miesiącu zdarzy się choć jeden dzień, w którym Twoja strona nie znajdzie się na ustalonych pozycjach w wyszukiwarce, zapłacisz mniej. Dajemi Ci gwarancję wysokiej pozycji. Jeśli natomiast działasz na szczególnie wymagającym rynku o wyjątkowo ostrej konkurencji, wypróbuj nasz Pakiet Zawsze Widoczny ®. To sprawdzone rozwiązanie dla Klientów o szczególnie wysokich wymaganiach, gwarantujące optymalną widoczność w Google dzięki połączeniu w czasie rzeczywistym pozycjonowania i kampanii Google Ads (linków sponsorowanych).

Pozycjonowanie stron internetowych to skuteczna promocja w internecie

Pozycjonowanie to jedna z najbardziej skutecznych metod promocji stron internetowych – nie każdy internauta zdaje sobie sprawę, że wyszukiwarka Google to pole nieustannej walki o najwyższe pozycje adresów stron. Jeżeli Ty również chcesz wynieść swoją stronę na najlepszą pozycję, skorzystaj z naszej profesjonalnej pomocy!

 

Wykres Google Analytics

źródło: Google Analytics

 

W agencji Internetica specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron od ponad 10 lat, ciesząc się uznaniem setek zadowolonych Klientów. Nasza oferta obejmuje kompletne pakiety usług, zarówno w ramach pozycjonowania standardowego, jak i long tail (frazy z „długiego ogona”). Dobierzemy je indywidualnie do Twoich potrzeb oraz możliwości finansowych, aby zagwarantować Ci najlepsze wyniki w Twoim zasięgu.

Pozycjonujemy nie tylko na całą Polskę, ale i na poszczególne miasta i miejscowości, w tym te największe, jak Białystok, Bielsko-Biała, Bydgoszcz, Czeladź, Częstochowa, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kielce, Konin, Kraków, Legnica, Łódź, Lublin, Olsztyn, Opole, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Toruń, Trójmiasto, Wrocław, Warszawa.

Pozycjonowanie stron to bardzo skuteczna i opłacalna forma promocji w internecie. W porównaniu z innymi formami reklamy, wymaga ona również znacznie niższych nakładów finansowych. Internetica to skuteczny oraz efektywny marketing w Internecie.

Jako agencja SEO zajmujemy się również pozycjonowaniem stron internetowych, skierowanych do Klientów z innych państw. Zapewnimy wysoką pozycję Twojej firmy w zagranicznych wyszukiwarkach, takich jak google.it, google.es, google.co.uk, google.com oraz wielu innych.

*Według badania firmy Chitika (USA) przeprowadzonego w maju 2013 roku (wyszukiwarka Google).

Podstawowe informacje o pozycjonowaniu:

Nasza publikacja o prawidłowym doborze haseł na łamach portalu Wirtualna Polska:

http://tech.wp.pl/kat,1009785,title,Uwazaj-na-slowa-czyli-jak-najlepiej-dobierac-frazy-w-SEO,wid,17231083,wiadomosc.html

Ogólne informacje o SEO:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Optymalizacja_dla_wyszukiwarek_internetowych

6 sprawdzonych sposobów na poprawę pozycji sklepu internetowego w wyszukiwarce » SEO sklepu internetowego - 6 złotych zasad   Pozycjonowanie to maraton, a nie sprint, a do każdego długiego biegu... czytaj więcej

Strona idealna do pozycjonowania i dla użytkowników, czyli o czym należy pamiętać przy projektowaniu witryny » Odpowiednia i profesjonalna strona internetowa to oczywistość praktycznie dla każdej firmy. Niezależnie od tego, czy jest to... czytaj więcej

Mobile First Index – czy Twoja strona jest dostosowana do urządzeń mobilnych? » Aktualizacja W 2015 roku, po raz pierwszy liczba wyszukań na urządzeniach mobilnych w wyszukiwarce Google przewyższyła... czytaj więcej

Pozycjonowanie w Google dla każdej firmy Sklep internetowy przyjazny działaniom SEO/SEM – pożądane cechy » Na rynku oprogramowania sklepów internetowych mamy do wyboru setki przeróżnych systemów CMS pozwalających z powodzeniem... czytaj więcej

Co to jest SEO copywriting i dlaczego jest tak istotny? »   Co to jest SEO copywriting?   Aby odpowiedzieć sobie na to pytanie, musimy zacząć od wyjaśnienia obu... czytaj więcej

Czy certyfikat SSL wpływa na pozycjonowanie? SSL a SEO »   Zmiana HTTP na HTTPS to nie tylko zabezpieczenie transmisji strumienia danych przepływających przez naszą stronę,... czytaj więcej

Optymalizacja grafiki na stronie internetowej pod SEO. »   Image SEO - przewodnik po optymalizacji grafik Wiele mówi się o tym, w jaki sposób przygotowywać teksty na stronie... czytaj więcej

Co to jest pozycjonowanie lokalne i jak je robić? » Czym jest pozycjonowanie lokalne?   Pozycjonowanie lokalne to działania SEO mające na celu poprawienie miejsca... czytaj więcej

Long tail SEO – czym jest i dlaczego musisz o nie zadbać? » Wraz z rozwojem internetu, ewoluowały również nasze zachowania w sieci. Wszyscy mamy nieco większą świadomość na temat... czytaj więcej


Nasze certyfikaty

Google Partner
Google Analytics
Google AdWords
DIMAQ Digital Marketing

Proszę o
przesłanie oferty
Zamawiam Wycenę
x
Zamawiam wycenę

Zamawiam Wycenę
Zamknij okno
Wyślij