Pakiet Zawsze Widoczny – SEO + PPC

Pakiet Zawsze Widoczny ® to nasze unikalne rozwiązanie, dzięki któremu w ramach ustalonego budżetu zapewniamy Twojej stronie maksymalną możliwą widoczność w Google według wybranych przez Ciebie fraz. Prawdopodobnie jako jedyni w Polsce – a być może również jedni z nielicznych (lub jedyni) na świecie – dysponujemy systemem, który automatycznie steruje reklamami Google AdWords w zależności od bieżących wyników pozycjonowania. Pozwala to uniknąć dublowania kosztów (emisji reklamy AdWords na hasło, na które jesteś już wypozycjonowany) oraz zapewnia maksymalną możliwą widoczność (natychmiastowe włączenie reklamy AdWords w przypadku pogorszenia wyników pozycjonowania danej frazy).

Wszystko odbywa się w pełni automatycznie, dzięki czemu nie ma opóźnień, które praktycznie zawsze występują przy ręcznym sterowaniu reklamami AdWords – PPC, a synchronizacja reklam AdWords z wynikami pozycjonowania SEO następuje natychmiastowo. Obrazuje to poniższa infografika.

Skontaktuj się z naszym biurem w celu uzyskania wyceny.

Pakiet zawsze widoczny

Kompleksowa obsługa Internetica

Wybierając Pakiet Zawsze Widoczny ®, otrzymujesz kompleksową obsługę Internetica, która zapewnia optymalne wyniki promocji Twojej strony internetowej. Dzięki temu nie musisz się obawiać, że Twoja inwestycja będzie chybiona – nasi specjaliści zadbają o to, by zagwarantować Ci całkowite zadowolenie z usługi!

Twoja firma będzie widoczna w całej Polsce lub w poszczególnych miastach (jeśli prowadzisz biznes o zasięgu lokalnym). Dotyczy to zarówno większych, jak i mniejszych miejscowości, jak np. Białystok, Bielsko-Biała, Bydgoszcz, Czeladź, Częstochowa, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kielce, Konin, Kraków, Legnica, Łódź, Lublin, Olsztyn, Opole, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Toruń, Trójmiasto, Wrocław, Warszawa.

Jesteśmy agencją o wieloletnim doświadczeniu w branży i wiemy, jak ważne są przystępne ceny usług e-marketingowych. Dlatego do każdego z naszych Klientów podchodzimy w sposób indywidualny.

Dzięki temu zyskujesz pewność, że płacisz jedynie za te działania, które są realnie dopasowane do Twoich potrzeb. Agencja Internetica daje Ci pełną gwarancję skuteczności, a zarazem najlepszy stosunek jakości do ceny – przekonaj się o tym!

Nasze certyfikaty

Google Partner
Google Analytics
Google AdWords
DIMAQ Digital Marketing

Proszę o
przesłanie oferty
Zamawiam Wycenę
x
Zamawiam wycenę

Zamawiam Wycenę
Zamknij okno
Wyślij