Pakiet Zawsze Widoczny – SEO + PPC

Pakiet Zawsze Widoczny ® to nasze unikalne rozwiązanie, dzięki któremu w ramach ustalonego budżetu zapewniamy Twojej stronie maksymalną możliwą widoczność w Google według wybranych przez Ciebie fraz. Prawdopodobnie jako jedyni w Polsce – a być może również jedni z nielicznych (lub jedyni) na świecie – dysponujemy systemem, który automatycznie steruje reklamami Google Ads w zależności od bieżących wyników pozycjonowania. Pozwala to uniknąć dublowania kosztów (emisji reklamy Google Ads na hasło, na które jesteś już wypozycjonowany) oraz zapewnia maksymalną możliwą widoczność (natychmiastowe włączenie reklamy Google Ads w przypadku pogorszenia wyników pozycjonowania danej frazy).

Wszystko odbywa się w pełni automatycznie, dzięki czemu nie ma opóźnień, które praktycznie zawsze występują przy ręcznym sterowaniu reklamami Google Ads – PPC, a synchronizacja reklam Google Ads z wynikami pozycjonowania SEO następuje natychmiastowo. Obrazuje to poniższa infografika.

Skontaktuj się z naszym biurem w celu uzyskania wyceny.

Pakiet zawsze widoczny

Kompleksowa obsługa Internetica

Wybierając Pakiet Zawsze Widoczny ®, otrzymujesz kompleksową obsługę Internetica, która zapewnia optymalne wyniki promocji Twojej strony internetowej. Dzięki temu nie musisz się obawiać, że Twoja inwestycja będzie chybiona – nasi specjaliści zadbają o to, by zagwarantować Ci całkowite zadowolenie z usługi!

Twoja firma będzie widoczna w całej Polsce lub w poszczególnych miastach (jeśli prowadzisz biznes o zasięgu lokalnym). Dotyczy to zarówno większych, jak i mniejszych miejscowości, jak np. Białystok, Bielsko-Biała, Bydgoszcz, Czeladź, Częstochowa, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kielce, Konin, Kraków, Legnica, Łódź, Lublin, Olsztyn, Opole, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Toruń, Trójmiasto, Wrocław, Warszawa.

Jesteśmy agencją o wieloletnim doświadczeniu w branży i wiemy, jak ważne są przystępne ceny usług e-marketingowych. Dlatego do każdego z naszych Klientów podchodzimy w sposób indywidualny.

Dzięki temu zyskujesz pewność, że płacisz jedynie za te działania, które są realnie dopasowane do Twoich potrzeb. Agencja Internetica daje Ci pełną gwarancję skuteczności, a zarazem najlepszy stosunek jakości do ceny – przekonaj się o tym!

Nasze certyfikaty

Google Partner
Google Analytics
Google AdWords
DIMAQ Digital Marketing

Proszę o
przesłanie oferty
Zamawiam Wycenę
x
Zamawiam wycenę

Zamawiam Wycenę
Zamknij okno
Wyślij