Kampanie Google Ads (AdWords)- PPC

Wyobraź sobie, że użytkownikowi poczty Gmail, który akurat wymienia z kimś emaile na temat zakupu nowego laptopa, tuż pod oknem wpisywania wiadomości wyświetli się reklama Twojego sklepu internetowego z laptopami… Potrafimy to zrobić.

Jako Certyfikowany Partner Google znamy działanie systemu Google Ads – PPC (Pay Per Click) od kuchni. Jeżeli więc zależy Ci na wysokiej skuteczności, szybkich efektach i dokładnych raportach z przebiegu działań reklamowych prowadzonych w Internecie, skorzystaj z możliwości kampanii linków sponsorowanych (reklamy Google Ads).

Linki sponsorowane

Linki sponsorowane pojawiają się w wyszukiwarce wraz z naturalnymi wynikami, po wpisaniu przez Twojego Klienta określonych haseł czy fraz. Kampania Google Ads jest zatem najmniej inwazyjną formą kontekstowej reklamy internetowej i kieruje na Twoją stronę użytkowników zainteresowanych konkretną ofertą.  Ponadto w ramach systemu Google Google Ads istnieje możliwość emisji linków sponsorowanych w sieci reklamowej Google, w skład której wchodzą tysiące stron internetowych, w tym bardzo znane portale o wysokiej oglądalności. Otwiera to przed Tobą zupełnie nowe, bardzo szerokie możliwości pozyskiwania Klientów.

Nie bez powodu reklamy Google Google Ads uważane są za jedne z najbardziej skutecznych linków sponsorowanych – docierają do milionów internautów każdego dnia, a firmy decydujące się na ich wykorzystanie, praktycznie od razu zauważają zwiększenie zainteresowania swoją ofertą.

Kompleksowa pomoc

W agencji Internetica wiemy, jak zapewnić Klientom kompleksową pomoc, zarówno na etapie projektowania kampanii Google Ads, jak i jej pełnej realizacji. Dzięki temu szybko, wygodnie i tanio wyniesiesz swoją stronę internetową na najbardziej widoczne pozycje. My zadbamy o wszystko, więc nie martw się, że Twoja reklama nie przyniesie oczekiwanych efektów – z nami zyskujesz gwarancję pełnej skuteczności!

Dlaczego warto powierzyć nam prowadzenie kampanii reklamowej Google Ads?

  • Nie tracisz czasu – skupiasz się na prowadzeniu biznesu, a nie ćwiczeniu znajomości Google Ads.
  • Opłacalność kampanii – sposób, w jaki prowadzona jest kampania linków sponsorowanych wpływa na jej cenę; działamy tak, aby ponoszony przez Ciebie koszt kliknięcia w reklamę był jak najniższy.
  • Konkretny plan – kampanie reklamowe Google Ads przeprowadzamy według ściśle przemyślanej strategii; bierzemy pod uwagę Twój budżet, charakter oferowanych produktów i usług oraz oczekiwania grup odbiorców; dokładnie precyzujemy frazy, według których ma być wyświetlana reklama Google Ads.
  • Indywidualna opieka – służymy radą i pomocą, monitorujemy efekt Twojej kampanii oraz stan kliknięć w reklamy Google Ads;
  • Szeroki zasięg – kampanie linków sponsorowanych realizujemy nie tylko w wyszukiwarce Google, ale również Onet.pl czy Netsprint (Wirtualna Polska), dzięki czemu Twoja reklama jest widoczna w najważniejszych wyszukiwarkach w Polsce.
  • Wysokie kompetencje – otrzymaliśmy certyfikat Google Google Ads Certyfikowany Partner, który potwierdza, że jesteśmy ekspertami w dziedzinie prowadzenia kampanii linków sponsorowanych.

W ramach programu Google Ads przeprowadzamy również:

  • Akcje reklamowe na powiązanych tematycznie stronach internetowych – wybierasz listę interesujących Cię serwisów internetowych, a my zamieszczamy na nich reklamę Twojej firmy w formie sponsorowanych boksów.
  • Kampanie remarketingowe – skłaniamy potencjalnych Klientów do powrotu na Twoją stronę internetową.

Pamiętaj, że:

  • Płacisz tylko za kliknięcie w sponsorowany link i wejście potencjalnego Klienta na Twoją stronę, a nie za samo wyświetlenie reklamy Google Ads.
  • Kampanię linków sponsorowanych możemy dowolnie modyfikować podczas jej trwania – zmieniać treść linków reklamowych, dodawać lub usuwać hasła lub na nowo dostosować kampanię do Twoich aktualnych możliwości budżetowych.

Bardzo popularną i skuteczną formą reklam Google Ads jest remarketing. Umożliwia on „śledzenie” reklamami każdego użytkownika, który odwiedził wcześniej stronę WWW reklamodawcy.

Nasz certyfikat Partnera Google:

https://www.google.pl/partners/?hl=pl#a_profile;idtf=7655287858

Nasze certyfikaty

Google Partner
Google Analytics
Google AdWords
DIMAQ Digital Marketing

Proszę o
przesłanie oferty
Zamawiam Wycenę
x
Zamawiam wycenę

Zamawiam Wycenę
Zamknij okno
Wyślij