e-PR

Działania Public Relations w internecie  nabierają dziś nowego znaczenia. Dotarcie do klientów, kontrahentów i opinii publicznej staje się dzięki temu jeszcze łatwiejsze, a treści są dostępne od razu po ich opublikowaniu. Zaawansowane rozwiązania upraszczają w związku z tym dystrybucję treści i zwiększają jej zasięg (zarówno w kontaktach z otoczeniem zewnętrznym, jak i wewnętrznym) poprzez narzędzia udostępnione przez internet.

Nasza agencja SEM koncentruje się na oferowaniu profesjonalnej obsługi w ramach ePR.Dzięki wieloletniemu doświadczeniu (także w powiązanych sektorach, jak marketing szeptany czy social media marketing), jesteśmy w stanie skutecznie promować Twoją firmę, dbając o jej pozytywny wizerunek, budując społeczności internetowe i zwiększając rozpoznawalność marki.

Stosujemy sprawdzone przez nas narzędzia ePR:

  • Dzięki profesjonalnym narzędziom możemy śledzić opinie i wzmianki na temat Twojej firmy oraz natychmiast na nie reagować – wiemy, jak dyskretnie promować firmy w przestrzeni wirtualnej, wzbudzać zainteresowanie i przyciągać nowych Klientów

  • Mailing – przygotowujemy newslettery i tworzymy dla Twojej firmy różne rodzaje komunikacji e-mailowej, aby zapewnić Ci stały kontakt z Twoimi odbiorcami.

  • NPRS (Net PR Synergy) – zarządzamy komunikatami PR z użyciem narzędzi do pozycjonowania, aby promować obraną strategię Public Relations z użyciem słów kluczowych w wyszukiwarkach internetowych.

  • Akcje w mediach społecznościowych – wiemy, jak przygotować atrakcyjny fan page, prowadzić konkursy i komunikować się z Klientami na Facebooku.

Nasze działania w ramach ePR zawsze opierają się na dokładnej analizie sytuacji. Dzięki temu możemy dobrać najskuteczniejszą formę przekazu i zagwarantować Ci zbudowanie dobrych relacji z Twoimi Klientami, Kontrahentami i innymi odbiorcami. Stale trzymamy rękę na pulsie, by w porę reagować. W ten sposób prowadzone przez nas czynności dają optymalne efekty – Twoja firma będzie dobrze rozpoznawalna i będzie koncentrowała wokół siebie lojalną społeczność.

Nasze certyfikaty

Google Partner
Google Analytics
Google AdWords
DIMAQ Digital Marketing

Proszę o
przesłanie oferty
Zamawiam Wycenę
x
Zamawiam wycenę

Zamawiam Wycenę
Zamknij okno
Wyślij