Dlaczego warto pozycjonować stronę w Google?

Czy często zastanawiasz się, dlaczego Twój sklep internetowy lub strona firmowa mają tak mało odwiedzin? Aby znaleźć przyczynę, musisz wcielić się w rolę swojego potencjalnego Klienta.

Wykorzystaj pozycjonowanie w Google by być widocznym

Obecnie do szukania produktów oraz usług wykorzystujemy najczęściej wyszukiwarki internetowe. Wpisujemy do okienka określoną frazę i od razu widzimy wyniki, które jej odpowiadają. Najwięcej z nas wchodzi w te adresy stron, które wyświetlają się na najwyższych pozycjach – rzadko zaglądamy na drugą czy kolejną stronę. Właśnie dlatego adres Twojej strony powinien znajdować się na czołowej pozycji, by przyciągać wzrok Twoich potencjalnych Klientów.

Jak można to zrobić? W tym celu wykorzystuje się pozycjonowanie Google.

Dzięki pozycjonowaniu Twoja strona internetowa będzie jeszcze lepiej widoczna w wynikach wyszukiwania, po wprowadzeniu do wyszukiwarki związanej z nią fraz. W ten sposób:

  • przyciągniesz na swoją stronę nowych Klientów, którzy szukają oferty takiej, jak Twoja,

  • poprawisz swoje wyniki sprzedażowe,

  • zbudujesz swój pozytywny wizerunek w sieci,

  • zaoszczędzisz na innych rodzajach reklamy.

Pozycjonowanie nie ma dla nas tajemnic

W agencji Internetica od lat specjalizujemy się w prowadzeniu kampanii reklamowych SEO – jeżeli chcesz zlecić pozycjonowanie Google, jesteśmy zawsze do Twojej dyspozycji. Wykonamy je kompleksowo, by zwiększony ruch na stronie pozytywnie Cię zaskoczył. Pamiętaj, że u nas płacisz tylko za efekty. Jeżeli chcesz uzyskać jeszcze lepszy rezultat, zachęcamy Cię do wybrania synergicznego pakietu pozycjonowania oraz kampanii AdWords Google – to gwarantowane zadowolenie z usługi!

Nasze certyfikaty

Google Partner
Google Analytics
Google AdWords
DIMAQ Digital Marketing

Proszę o
przesłanie oferty
Zamawiam Wycenę
x
Zamawiam wycenę

Zamawiam Wycenę
Zamknij okno
Wyślij